Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Dumbiku, nice lady Heart

Tobiena: Ja tam koukám taky, člověk se rad podívá na to co doma nemá. Rainbowlaugh
PNN = Pony nurse Nessie Twilightblush
Odpovědět
Roztomilé Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tenhle thread je o podpisech, takže nereaguju na avatar, ale na ty muffiny Raritywink
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
*Trollface*
Odpovědět
heh aktivne na srazy. *applause*
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(01.03.2013, 08:24)Tobiena Napsal(a): Proboha, vy chlapi se musíte dívat jenom tam Rainbowlaugh

My nahoru, vy dolů Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
booobs! MOAR BOOBS Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(01.03.2013, 15:27)Dumbass_CZ Napsal(a): My nahoru, vy dolů Rainbowlaugh

Jo, jenže to by tam dole muselo být něco ke koukání... takže se připojuji ke Kovisovi a jeho výkřiku moar boobs Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
:3...
:3
Odpovědět
Ta poslední věta mi připomíná "Some people need a high five. In face. With a chair." Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: