Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Rainbowlaugh Roses are red, violets are blue mi došlo Rainbowlaugh já mluvil o tvym podpisu Rainbowlaugh
Odpovědět
Nevzpomínejte na to...ten hit jsem byl nucen každý den slyšet Rainbowlaugh
[Obrázek: watch?feature=player_detailpage&v=LrgCGtMFeyU]
Odpovědět
Jo tak, sorry. Ve dvě ráno už mi to nemyslí

To prý napsal Stephen Crane. Tuším jsem to kdysi viděl v jedné knížce od Kinga a docela se mi to zalíbilo
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Roses are red, Violets are blue, I have a gun and I don't think you do Rainbowlaugh Proč mi to učitelka ve výtvarce nechtěla schválit do kaligrafie? Rainbowlaugh

Ps: mě nikdo nemá rád >:}
Odpovědět
Luna game FTW! Btw..... Já tě mám rád...

Luna game FTW! Btw..... Já tě mám rád...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Jojo, Luna Game! Rainbowlaugh A já tě mám taky ráda Rainbowlaugh A Fluttershy učitě též Rainbowlaugh
Odpovědět
A pak nemáš být smutná, když hraješ Lunu Raritywink
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: Ten text se točí moc rychle na to abych ho stihl přečíst Rainbowlaugh
Odpovědět
Já ho vidím jako jpg Rainbowlaugh
Jinak symbol Loyalty mám jako tapetu v mobilu.....je to stylový

Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
Odpovědět
IIII

Koblížek: I thought tthat what I'd do was I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)