Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
tečka IS.NOT.FUNNY
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
ANYONE HAVE A GUN?
Odpovědět
On to taky četl Facehoof

To je válka povinná četba mezi Bronies? Facehoof
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Nevim a nemas pistoli?
Odpovědět
War, War never changes
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
a co más za zápory? Rainbowhuh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
To musíš hádat a podle toho jak dobře budeš hádat tak přičtu ještě urážlivost Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(19.03.2013, 08:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Drakasin: Ty jsi fanda prince of persia že ? Rainbowlaugh

No, hlavně PoP:WW, ale PoP:SoT a PoP:TT nejsou k zahození.
A Dahaka je jedním z mých nejoblíbenějších "záporáků" (ono "záporák" je u něho silné slovo. Sice se snaží
[spoiler: Prince zničit, ale za to si může sám] a Dahaka dělá jenom svoji práci, takže mu to nelze mít ani za zlé. Rainbowlaugh)
Odpovědět
Prostřední část u tebe bývá taková emo Rainbowlaugh

A přidávám si do podpisu zmínku o shoutboxu. Byl to dobrej chlap. IRC nemusim a Skype nemůžu mít na mobilu Twilightangry2
Odpovědět
To video.. :'DD
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)