Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Awwwwww Twilightblush
Bruh
Odpovědět
13 let, a už podkolenky a podstehenky jo ? Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Věk není důležity Derpytongue2
U nás jsou nadržení i páťáci Rainbowlaugh
Bruh
Odpovědět
To věřím.. Koho by alicorní klisna nenažhavila
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Alicorní? Však nemá roh, nebo sem slepej Rainbowlaugh
Odpovědět
Ale víme jak to myslel Pinkiesmile Nekaž mi radost, že mi chváli Avatar! Rainbowlaugh
Bruh
Odpovědět
Rohy vyšly z módy, stejně vypadá jako princezna
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(22.03.2013, 15:27)Dumbass_CZ Napsal(a): 13 let, a už podkolenky a podstehenky jo ? Rainbowlaugh

Dumbass, tvoj aktuálny avatar dodáva tomu komentu zvláštny šmrnc Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Zajímavá fs 9/10

Jinak u mě návrat k mému klasickému avataru Pinkiesmile
Odpovědět
Labutí křídla mají hlavně alicorni ne? Jinak nevím jak vám teď pořádně ohodnotit avatary, jelikož postavy Geeshty a Discordiana neznám. Hotsteppova Fluttershy je na mě moc badass a Dumbova Twiligh evidentně chytila slinu. Rainbowlaugh
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)