Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Niemand:
To víš, já si potrpím na vnitřní krásu Pinkiehappy

Každopádně - no není ten její pohled roztomilý? Rainbowkiss
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
D: bojím D: Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Mnam cookie :3 Rainbowlaugh
Odpovědět
mňam, kválík
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nevím co to je.... Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Smrt Twilightsmile sympatická holka.
Do the evolution
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(24.03.2013, 00:13)LikiOne Napsal(a): Dumbass_CZ: teď si nejsem úplně jistý ale podobného avatara si už měl ne ?

Neanimovaného. Ajsmug Teď jsem zkoušel udělat animaci Rainbowlaugh

Discordian: Pearl jam a sympatická postava ? No nevím. Já bych lebky nelíbal Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Čistá lebka nebo lebka ještě obalená masem...detail :-D
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ne nevím nevím. Přeci jen nevíš, co v té hubě v životě měl, a co v ní bylo po smrti Rainbowlaugh

Ale ten její sexy pohled na ní Rainbowlaugh

[Obrázek: tumblr_mdnmh07E3O1rt8d4po1_500.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Holka ví co chce
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)