Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Ondrahub : Neznášam Fanarty takže : 6/10
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
Ondrahub: COOL Rainbowlaugh ale taky se mi to zda divné Rainbowlaugh 8/10
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
(19.05.2012, 11:16)Brony dash Napsal(a): Ondrahub : Neznášam Fanarty takže : 6/10

Počkej, ty nesnášíš fanarty? Takže všechy obrázky, co tento fandom vyprodukuje, nesnášíš?
[Obrázek: ae0.png]
Odpovědět
(19.05.2012, 11:16)Brony dash Napsal(a): Ondrahub : Neznášam Fanarty takže : 6/10

Soo... ty nesnášíš fanarty? Představ si nějakej nádhernej... úžasnej... dokonalej... coolovej... co já vím jakej... obrázek Dash, to jen kvůli tomu že to udělal fanoušek ho budeš nesnášet? o_o Snad všechny fanarty ne, nebo snad jo? Rainbowderp Rainbowhuh
Odpovědět
Abych pravdu řekla, tak bych Ondru zas tak moc neodsuzovala. Fanarty jsou často jen okopírování a přežvýkání už známého tématu a stylu, takové taky nemám ráda. (Jako cvičení to funguje perfektně, ale jako portfoliová tvorba moc ne.)
Ovšem pokud je do toho vnesený nějaký nápad, vtip nebo vlastní styl, tak proč ne Pinkiesmile Těchto případů je naštěstí taky dost

Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
What in the tarnation is happening here? My avatar is not weird, it's SMASHING!

Ale jinak říct, že nesnášíš fan art takhle z fleku je takové divné, vzhledem k faktu, že fan art je docela důležitou součástí téhle komunity, a že kvalitního, originálního, vtipného a kdo ví ještě jakého fanartu je na internetu až až.

Navíc, máte hodnotit avatary, ne plodit sáhodlouhé diskuze na téma fanartů Rainbowlaugh
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
Omfg čo pri Celestii to je???

15/10

Je to tak retardované, že sa mi to páči
Odpovědět
Ondro, počkej, jak se ten jmenuje xD
Vím, že byl myslím tím ........ dobrodruhem, ale už nevím, jak se jmenoval.
A ještě v chicken stylu xD

12,5/10 za cool nápad autora xD
EDIT: Už jsem si vzpomněl. Nigel !!! xD
BTW: A našel jsem i pár dalších epických: http://208.85.144.97/memes/nigel-remix-x...rry/photos xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Manďák: docela změna proti všem těm poníkům Pinkiesmile
eseona: tyhle ksichty mi v seriálu vždycky zvednou náladu Pinkiesmile (přímo žatva to bylo ve scéně "dresses!??!" v závěru druhé sezóny..
Ondrahub: animace dobrá, ale celkově nevím, co si mám myslet Rainbowlaugh

(18.05.2012, 22:18)Manďák Napsal(a): Mě se u Martinova líbí ten nesmělý výraz... zřejmě submisivní pegas Trixieshiftleft
Jak submisivní pegas? Rainbowlaugh

Je zvláštní, co to zmenšení dokáže.. Unsuresweetie Nejen, že by neměl mít nesmělý výraz (spíš takový šibalský), navíc to ještě není jen pegas.. No, co, že je malej.. ale nic tím rozhodně nenaznačuji.. (pokud jeho velikost souvisí s jeho silou, tak je to přesně tak, jak se cítím)..

(18.05.2012, 22:52)Blue Storm Napsal(a): Martin:Je krásný..Ale dám 8/10.
Pegas je ztělesněním odvahy,cti a hrdosti...

Myslíš hrdý jako před nebo po té, co ho Bellerofón zkrotil? Twilightoops

Ale ať to nejsou stereotypy.. Lvi bývají většinou také hrdí, silní a často zuřiví, ale to nevylušuje, aby byli jedinci, kteří jsou milujícími otci a dokonce nechají lvíčata žrát jako první.. Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(19.05.2012, 16:42)Drakasin Napsal(a):
(19.05.2012, 11:16)Brony dash Napsal(a): Ondrahub : Neznášam Fanarty takže : 6/10

Počkej, ty nesnášíš fanarty? Takže všechy obrázky, co tento fandom vyprodukuje, nesnášíš?
[Obrázek: ae0.png]

no niektoé fanarty sú super! A niektoré naopak! Tak preto som dala nie polovičku z 10 ale viac! Pinkiecrazy
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)