Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
A je to AP nebo AD poník?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Je to hybrid Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Discordian: Odkiaľ je ten tvoj avatar?

Tuxik: Správne psychotická Lil' Miss Rarity, nádhera Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
lil' miss Rarity je hezká Rainbowlaugh

Je to z Do the Evolution od Pearl Jam
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Možná by to chtělo poníka Rainbowlaugh
Jinak celkem hezů Pinkiesmile Ale mám pocit že mě zastřelí Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
Jů tak cute /)Rainbowkiss(\
Odpovědět
Hra Slender bude s Lunou mnohem víc zajímavá Pinkiecrazy Twilightblush Pinkiecrazy
Odpovědět
Wertour: Moc zajímavý av. Co to vlastně za ní je ? Jen takové fantastické pozadí ničeho ? Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To je steně známá věc jako kdo je Zodiac....Pinkiecrazy
Odpovědět
úúú tenhle avatar se mi hodně líbí, je zajimavě upravený Raritystarry
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: