Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Martin: Podíval jsem se na DA a .....
Docela zajímavý Alicorn ...
Ale stále to není můj styl kreslení xD
EDIT: Zapomněl jsem na číselné hodnocení: 8/10
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Brony Dash: 9/10.. tato póza na avatar sedne jak' ulitá

(21.05.2012, 16:01)Dumbass_CZ Napsal(a): Ale stále to není můj styl kreslení xD

Ó, pardon Rainbowlaugh Já zapomněl, že můj život nebude dokonalý, dokud nenajdu styl kreslení kombatibilní se stylem Dumbass Rainbowlaugh (no offence, ironie)..

Ne ale vážně.. projel jsem si všechny tvé odpovědi na mé kresby a dozvěděl jsem se, že to není tvůj šálek čaje, že se tomu musíš smát, že v jednoduchosti je síla a že bys to rád viděl/nakreslil jinak (kromě toho, že nemáš rád mé oči Rainbowlaugh).. Mohl bys mi PROSÍM ozřejmit, čím mám udělat Dumbasse šťastného? Rainbowlaugh (díval jsem se do tvé galerie, a neboj, na kresby tužkou také brzy dojde.. už jsem si koupil i skicák Ajsmug ).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Mno, nic nemám, ale prostě to není můj šálek čaje xD
Kreslíš výborně, ale pro mě moc složitě a tak trošičku "uměle či jak bych to nazval".
Ale poslední se mi líbí víc xD
Ale prostě .... Jak jsi předtím kreslil PP .... u těch vlasů ..... mno ... No coment xD

BTW: Tak promiň, pokud jsem se tě nějak dotkl xD

PS: Já napsal, že nemám rád tvé oči ???? Lol wut ?

BTW2: že bys to rád viděl/nakreslil jinak - mno, nakreslit ...... já kreslit neumím xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Brony Dash: buď špatně vidím, a nebo se ti mění avatar.. chvíli Dash s brýlemi, chvíli celá ve vzduchu.. ale cool jsou oba.. Ajsmug

(21.05.2012, 17:02)Dumbass_CZ Napsal(a): Tak promiň, pokud jsem se tě nějak dotkl xD
Já napsal, že nemám rád tvé oči ???? Lol wut ?

Nn, vůbec nedotkl Ajsmug Tak moje přímo ne, já myslel ty v mých kresbách Ajsmug Ale konec debaty o tomto, jinak to bude zase Off Topic Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(21.05.2012, 10:01)Martin Napsal(a): Myslíš hrdý jako před nebo po té, co ho Bellerofón zkrotil? Twilightoops

Zkroceného já rozhodně ne.Je možné,že ho zkroceného vidíš ty.Já ale pegase vidím jinak.Pinkiesmile
Navíc jsem ti ho ohodnotil 8/10...Pokud by bylo možné,rád bych ho viděl ve větším obrázkuPinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(21.05.2012, 22:14)Blue Storm Napsal(a):
(21.05.2012, 10:01)Martin Napsal(a): Myslíš hrdý jako před nebo po té, co ho Bellerofón zkrotil? Twilightoops

Zkroceného já rozhodně ne.Je možné,že ho zkroceného vidíš ty.Já ale pegase vidím jinak.Pinkiesmile
Navíc jsem ti ho ohodnotil 8/10...Pokud by bylo možné,rád bych ho viděl ve větším obrázkuPinkiesmile

Here ya go! http://elfman83ml.deviantart.com/#/d50c93d
Odpovědět
Drakasin: Díky
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(21.05.2012, 22:14)Blue Storm Napsal(a): Zkroceného já rozhodně ne.Je možné,že ho zkroceného vidíš ty.Já ale pegase vidím jinak.Pinkiesmile

Tak jsem to nemyslel.. Pro mě jsou všichni koně hrdá zvířata, ale prostě co se týče mně, tak po labuti je to nejbližší zvíře, do kterého bych se byl schopen vtělesnit, a pegas s rohem prostě jen vyjadřuje moji touhu po schopnostech Ajsmug

Ad zkrocení: právě, že má představovat hrdé zvíře, ale zároveň ta samá mytologie mu křídla bohužel dost svazuje Twilightoops
Ad hodnocení: za to samozřejmě děkuji.. rád slyším, že se mi povedlo něco, co nedostane jen body za odvahu Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(21.05.2012, 17:27)Martin Napsal(a): Brony Dash: buď špatně vidím, a nebo se ti mění avatar.. chvíli Dash s brýlemi, chvíli celá ve vzduchu.. ale cool jsou oba.. Ajsmug

No ja si iba skúšam dávať iné Pinkiesad2
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
DaveL used Random!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: