Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
.MOV je docela v pohodě, narozdíl od spousty jiných věcí a parodií, kteé až na titulek nemají s MLP prakticky nic společného Twilightsmile

Ale jo, tenhle obrázek jsem už párkrát viděl ve fullres a je hezký.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jo, jistě že jsem to trefil, po karibském rumu a řádce Plzní a Poutníků přece trefím všechno...ne, fakt? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Sycící kozí lebka.. ODSTEHOVAT!! Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Yaaay takový fajn lidičky. A já sem tam taky Twilightsmile
Odpovědět
Azu to je krásný Twilightsmile

Wertour jakotže tam chybí AJ ? Rainbowlaugh
Odpovědět
Damn good pinkamena.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
home.... Pinkamena?
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Damn hot Fluttershy Flutterryay Rozhodně víc než jak vypadá v seriálu (no offense, some Rainbowlaugh )
Odpovědět
IDDQD Rainbowwild
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
IDKFA
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)