Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Aaaaaaawwwww ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
A ty mas awwww titul Flutterryay


Odpovědět
a ty jsi aaaaawwwwww ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
(17.04.2013, 14:59)Sareth Napsal(a): Rainbowlaugh Já se vyhýbám skoro všem co se neukazují na srazech konaných v Praze.
A jakto, že tam jsem i já? Pokud vím, na žádném srazu jsem (bohužel) nebyla... Pinkiecrazy chyba v matrixu?
Odpovědět
Kay, já se zeptám Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jestli tohle jsou fakt klady, tak nechci vědět, co jsou zápory Rainbowlaugh
Odpovědět
Jak říkám, zápory musíš hádat sám a podle toho jak se strefíš, tak k nim přidám ještě urážlivost a chorobnou ješitnost Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Chtělo by to rychle jí říct nějaký vtip
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Víš, proč blondýna nerada hraje pc hry?
Drží v ruce myš.
Odpovědět
Hmm... Deus Ex...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)