Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Hele ta tvoje obrylena AJ je luxusni. Rainbowlaugh 8/10
Odpovědět
Zato ta moucha (nebo brouk?) mě pěkně štve Rainbowlaugh Pokaždé si nejdřív říkám co mi to tam běhá za breberu a pak si teprve uvědomím, že se jedná o tvůj avatar Rainbowlaugh

Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
AJ v brýlích?.....9/10....Ten její kukuč je naprosto neodolatelný....Hoooodně moc neodolatelnýHeart
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Mám nový mnou spravený avatar, tak pekne do mňa Pinkiesmile
Odpovědět
To je vlasaté prase ???? Ok, prase dobré x)

Blue Storm: Konečně nový avatar, starý se mi okoukal. I když je to gaming luna, tak si myslím, že starší byl ale lepší xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Eseona 9/10, ten starý měl totiž taky něco do sebe.

Blue storm 8/10, to Steam by chtělo trochu poupravit

Máro 7/10, kreslíš dobře, ale ten vynil předtím byl podle mě lepší
Odpovědět
[Obrázek: avatar_454.jpg?dateline=1338471676] Pěkný ale nevým proč ale ten Ponytar připomyný Elvise ve Vegas.

[Obrázek: g74rw6tv.jpg]

Věděly jste že jméno Avatar pochází ze hry Ultima a stalo se tak univerzálním pojmenování pro hrdinu nebo postavu.

Protože tu existuje šance že si Ponytar zeměním tak tady je originál vytvořený v narychlo v Pony Creator.
[Obrázek: ?di=7133858170116]
Upravená verze:
[Obrázek: ?di=113385821873]
Odpovědět
KRAJKHOUR: 6/10 obrázek je nějak divně zmenšovanej, pony je tam takovej nepřirozeně tlustej a krátkej.. Ajsleepy
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Foulwynd - 9/10 nemůžu z toho Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
Tobiena: 9/10 tenhle pohled mě vždycky rozesměje, obzvlášť ve chvílích, kdy těžko udržím otevřené oči a mžourám nejspíš stejně, jako tvůj avatar Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)