Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Velice roztomilé. Vlastní tvorba? Ale i kdyby ne, tak za sebe dávám 9/10 (nic nikdy není dokonalé)
Odpovědět
Zajímavá Trixie 8/10

Btw. Všiml jsem si tvého podpisu. Thousand Sons, chaosácká legie tvořená z prachu, brnění a magie warpu? Rainbowlaugh
Odpovědět
(^ už jsem hodnotil Rainbowwild )

Dorian4690: nene, kéž by, ale není. Autorka je Spittfire, umí moc krásně kreslit.
Odpovědět
dokonale roztomiléééé Pinkiesmile 10/10
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(12.06.2012, 20:39)Dumbass_CZ Napsal(a): 8/10. Až na malinko divné oko, je to fajná PP. Akorát, že by měla být víc, než jen asistentka xD

To nie je Watson Pinkie ale Alex Pie, alebo ako ja radčej hovorím, Pikamenia DeLarge Ajsmug

[Obrázek: 1203105122_f.jpg]

Nitram: Ten avatar je dokonalý Rainbowlaugh
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Nitram:9/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Kiraa 10/10 Dal bych devět ale za to bonusové vysvětlení je bod navíc Ajsmug

Blue Storm 9/10 Takto si představuju správný avatar, ale mrzí mě že Luně chybí část náhrdelníku
Odpovědět
Kiraa: Ahááááá, njn, to dlouhé dumbassovské vedení xD
Nitram: Spitfire is my waifu !! Mine !!!!
Blue: Ten sebejistý pohled ...... Dobrý xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass-Energií nabitý hřebec s ohnivým postojem, lišáckým pohledem a přímo ďábelskými myšlenkami?...Cool !! 9/10

Frolda-Zemský šlechtic s uvážlivým pohledem na danou věc?-Good 8/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
perfektní Luna Twilightsmile 10/10
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)