Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
xD zajímavý... Flashe Rainbowlaugh
Odpovědět
Neznám Rennera(myslím), ale podle avataru je to chytlavý Rainbowlaugh
Odpovědět
Horrors Pinkiecrazy


Odpovědět
Hmm...hádám, že maturitní ples myslíš ten horor co byl nedávno na nově že? Věděl jsem, že to pojede, ale už nebylo místo na nahrání tak jsem si řekl, že se na to podívám do první reklamy...no zaujalo mě to tak, že jsem to dokoukal až do konce.
Toho mladého detektiva mi bylo líto....připomínal mi jednoho kamaráda....ehm teda pokud myslíme ten stejný horor Pinkiesmile
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.



Odpovědět
Velká pravda...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
To vypadá dobře *klikne*

murdc Geri: Ano, mluvíme o tom samém Twilightsmile já jsem se na to dívala se 6 letým kamarádem, ten mi vyprávěl o těch vraždách když sem měla zavřené oči Rainbowlaugh ano, taky mi jich bylo líto, a u té černošky jsem dokonce doufala že uteče... a u toho Donnina přítele jsem si myslela že ho podřezal když byla v koupelně, a ona to pak byla pravda Raritycry
Odpovědět
ko to je?
Odpovědět
Také tě zdravím, jinak jsem ten maturitní ples neviděl.
Odpovědět
Ten citát zní podle Pinkiecrazy Rainbowlaugh


Odpovědět
Byl to dobrý horor, ale bohužel jako většina hororů se dal docela dobře předvídat kdy a jak kdo zemře...nebo jsem už viděl příliš hodně hororů? 0_o
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.



Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)