Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
That was blow! of air
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Moni:
Welcome back Screaming Mute. Ale ten flirtovní pohled co má Pinkiehappy Takhle se na mě žádná ženská ještě nepodívala Rainbowlaugh

Nikol:
Proč mi přijde, že se Chrys něčeho lekla? Rainbowderp

Discord:
Recykluješ? Twilightsmile

Purple:
Nemá sluneční svit upíry spálit na prach? Nebo to platí jen o humanoidních upírech? Applejackconfused
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
(Nebude to spíš raep face? Pinkiecrazy)

Krásné red and black madness..


Odpovědět
Tuxik: zajímavý avatar a úvaha

oo ano normálně ji to pálí jak čert xD(proto furt pláštík) ale...je to v evefree a kolem své jeskyně má štít(jak SA u svatby s Cadence)

omg...musela jsem napsat důvod..netlemte se,bo já se tomu co jsem napsala tlemím

ps:k tomu evefree...poprvé krásný den půjdeme spolu ven xD
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
zase ty Kuk Rainbowlaugh
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
no dovol..oo ano vidím Lovy vyděšený výraz jak na ni cení zuby(Purple)
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
(09.06.2013, 21:17)Purple Wish Napsal(a): no dovol..oo ano vidím Lovy vyděšený výraz jak na ni cení zuby(Purple)

Je pardon.. nedorozumění.. komentovala jsem ještě moni Applejackconfused Zřejmě jsme to posílali stejně Rainbowwild
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
aha..tak to pak jop
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Takové obrázky mám ráda Pinkiesmile


Odpovědět
(09.06.2013, 21:12)monicagranger Napsal(a): (Nebude to spíš raep face? Pinkiecrazy)
Kdepak, jenom si chce holka pořádně zalaškovat Raritywink

(09.06.2013, 21:12)monicagranger Napsal(a): Krásné red and black madness..
Někdo tomu říká madness, já tomu říkám "party hard s imaginárními kamarády" Pinkiehappy

(09.06.2013, 21:15)Purple Wish Napsal(a): Tuxik: zajímavý avatar a úvaha

To je z klipu Bad Apple, akorát jsem bílou nahradil za červenou Rainbowlaugh A úvahou referuješ na koncept avataru, nebo můj podpis? Twilightblush

(09.06.2013, 21:15)Purple Wish Napsal(a): oo ano normálně ji to pálí jak čert xD(proto furt pláštík) ale...je to v evefree a kolem své jeskyně má štít(jak SA u svatby s Cadence)

Ah no jo, já zapomněl, že s magií se zmákne všechno Rainbowlaugh Škoda, že moje OC je earthpony Twilightblush
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: