Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Dumbass: nemůžu hodnotit, ale Umineko no naku koro ni vypadá zajímavě Twilightsmile
Odpovědět
Umineko no naku koro ni je zajímavé x) Ale je strašně podobné Higurashi no Naku Koro Ni, akorát s jiným příběhem. Obě anime jsou bomba x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(01.07.2012, 11:37)Dumbass_CZ Napsal(a): Umineko no naku koro ni je zajímavé x) Ale je strašně podobné Higurashi no Naku Koro Ni, akorát s jiným příběhem. Obě anime jsou bomba x)

Když to říkáš, tak zkusím "sehnat" (if you know what I mean) a podívat se na to. Ale nejdříve se dodívám na Firefly. Twilightsmile
Odpovědět
EDIT: A ten tvůj .... Dahaka ???
PS: Pokud by ses na ten seriál chtěl fakt podívat, tak na Shiari - musíš se ale zaregistrovat a nastavit si věk - otázka 1-1,5 minuty
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(01.07.2012, 11:55)Dumbass_CZ Napsal(a): EDIT: A ten tvůj .... Dahaka ???
PS: Pokud by ses na ten seriál chtěl fakt podívat, tak na Shiari - musíš se ale zaregistrovat a nastavit si věk - otázka 1-1,5 minuty

Jup. Dahaka. A ten link si omrknu.
Odpovědět
Dahaka nevypadá jako někdo kdo ovládá magii přátelství.
Odpovědět
Zecora a Fluttershy v jednom? 8/10 za nápad, pokud je to vlastní tvorba včetně navektorování, tak ještě bod k dobru Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Cutie marks sem si stáhnul ve velkém rozlišení v PNG z netu. Vektorům nevládnu a nemá smysl znovu vyrábět kolo, když se jich tam válej tuny.

http://bronies.cz/Vlakno-Akym-ponikom-by...7#pid22777
S Fluttershy a Zecorou toho mám hodně společnýho, ale o tom možná někdy jindy.

Abych pravdu řek, tak nejsem moc srdíčkovej a v tomhle podání se mi líbila jen Fluttershy. Cute sou jak její barvy tak ty pěkný čistý linie hřívy. A tak vůbec, je to můj nejoblíbenější poník Fluttershyouch

(schází mi tu smajlík s usmívající se FS)
Odpovědět
Drakasin: 10/10 asi jeden z nejlepších
Xeelee : 9/10 dost dobrý nápad
NorthernCross: 10/10 co na to říct? prostě krásné a roztomilé
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Pěkný Double CM. 8,5/10
EDIT: Tom byl rychlejší. Za to ti strhávám na 8/10 ! xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)