Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Někdo ji má rád, někdo ne.... mě se osobně ty její díry moc nezamlouvaj Rainbowlaugh
Silence will fall! Rainbowlaugh


Odpovědět
b00bz
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
A to co jsem nakreslila pro tebe si jako avatar nedáš Twilightoops
Odpovědět
Na to přijde řada Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Epic: Sice ti to hodnotím po 2 (Who cares anyway) ale...Prostě mě zdrcuje, že si někdo dal někoho z MGQ jako avatar (Mimo mě). Takže! Ti dávám 1337/1337
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
To zní dost beznadějně :-(
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Hádanka viď


Odpovědět
Best pony >> Jigsaw Pinkiecrazy
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
A nakonec byla rovnováha síly obnovena Pinkiehappy
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
maybe....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)