Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
To je fialová Facehoof
Odpovědět
fialová Wertourka Rainbowlaugh
Silence will fall! Rainbowlaugh


Odpovědět
Linnistus Sedíkus Ukompus
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Sexy pohled. :>
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
CUP-CAKES /Pinkiecrazy
Odpovědět
Nevim proč ale když se na ten tvůj avatar koukám tak se mi vybaví Winter wrap up Rainbowlaugh
Odpovědět
Heh.. krásná,klidná Flutthershy Pinkiesmile (to poslouchá nějakou relaxační hudbu nebo co? Rainbowlaugh )
Odpovědět
Lightdesh prosim už po 3x to psát nechci Rainbowlaugh koukni o stránku nebo dvě dozadu Twilightsmile
Ale ten tvůj avatar vypadá strašně cool Rainbowkiss
Odpovědět
Mně vždycky ta tvoje FS přišla nějaká nazelenalá. Rainbowlaugh Ale i tak je roztomilá. :3
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Protože to NENÍ FS
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)