Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
clint eastwood (BTW wertoure přinutilo mě se to kouknout na ten souboj)
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Už jó, dííííík. Jsem zase o něco chytřejší.


Odpovědět
No to byl záměr aby ses kouknul a řekl že vyhrál Rainbowlaugh
Odpovědět
Let's chill in Yumma Flats...
Proč mi to jede na melodii Harlem Shejku ?
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
To mi připomíná anfw prostě praštit hlavou o klávesnici např: fycxia, ncxvb, dyfvdsv,
Odpovědět
Neeee,je to o pár příspěvků víš.
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Aha !!! ale stějně to tak pořád vypadá.
Odpovědět
To je v Cloudsdale nebo v Nebi?
Odpovědět
Nevadí.Já v tom vidím to co to je .
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Na to že to mám už dlhšie ako 2 týždne sa to až teraz všimne. meh.. budem musieť to vysvetliť.

WLEqGWCWfDR som vytvoril kvôli 2 veciam. Prvá, páči sa mi Equestria Girl a teším sa kvalitnejšie vydanie než kino-rip (hlavne kvôli hudbe Twilightsmile ). Druhá, parodujem písanie takzvaných skupín a prehnane dlhé skratky ktoré nedávajú význam ani po vysvetlení Rainbowlaugh.

Plus, je to len podpis, každý si ho môže dať.

Plus plus, slovia05 máš ho tam chybne. Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)