Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
No jo jenže já sem pořád nevymyslel,jak udělat aby se hý bal.
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Tenhle se hýbat nebude, má jen jeden snímek. Musíš dodělat nebo někde sehnat zbytek snímků, pokud chceš, aby se hýbal.

Pokud ještě někde máš původní animaci jako GIF, klidně ti ji zmenším aby šla použít na fóru, no prob.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ok,pošlu PM .
Edit: Díky Discordiane.
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
meh, TF sucks Pinkiesmile
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Il n'y a pas de quoi
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Huh ?
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
Pre lásku Luninu Rainbowlaugh No našťastie nepoznám veľa ľudí, ktorí by to takto kombinovali.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Oh Rainbow Dash, ty svůdnice
Odpovědět
(11.07.2013, 15:19)Discordian Napsal(a): Il n'y a pas de quoi

Proč jsem si vzpoměla na naši diskuzi na IRC?
Jinak super OC, samozřejmě. Líbí se mi ten otazník jako Cutie Mark.

A sexy Dashie je... well, sexy.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Slovia: And nooow it's good Pinkiehappy
suh dud
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)