Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
(12.07.2013, 08:51)Pexxa Napsal(a):
(12.07.2013, 08:37)skriller Napsal(a): Proč sem píšeš kdyz nechceš aby ti avatar kritizovali ?

Protože když sem dáš náky avatar a si začátečník nikdy nevíš jestli se to ostatním bude líbít a na druhou stranu se to někomu může líbit a nemusí kritozovat proto to sem dávám chápeš to že ? Rainbowlaugh

Je jedno jestli je kritika dobra nebo špatná pořád to je kritika.
Odpovědět
Slaneesh pozdravuje
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Co na to říci... tréning dělá mistra
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nechceš si napsat do podpisu že mě máš rád ?Rainbowwild Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
Pexxa: Už jenom proto, že si to dáváš za avatar, musíš počítat s kritikou... nikdo tě do toho nenutí...

Discordian: Co říct... parádní.
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
Chudinka Fluttercry
Odpovědět
ne
Odpovědět
:C
[Obrázek: tumblr_m4rrd0U3NS1r05tymo1_250.jpg]
awesome ! Rainbowlaugh
Odpovědět
Hezkej changeling OC .
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
now it is 20% more sexy Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)