Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Kouká přímo na mě, jasně ji vidím
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Teď jsem si všimla, že oči má tak. že když někam uhneš stále kouká Rainbowlaugh no prostě kouká na všechny kdo se na ni dívají. Mimochodem k tvému ava: Kdo to je? Rainbowlaugh
incredibly handsome criminal genius and master of all villainy
Odpovědět
To jsem přece já. Nebo jedno z mých já Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(19.07.2013, 11:14)Laira Napsal(a): Nom.. Někam Rainbowlaugh
Jinak velmi pěkný avatar. Pokud se nepletu, je tam Dash a Scootaloo, že?

nope dash a moje OC
Odpovědět
no vypadá, normálně mám ty barvy mnohem tmavší, tady to.vyslo takhle
Odpovědět
Z toho se dá usoudit že máš rád Dash.
Odpovědět
(Wertoure,tobě by se hodila přezdívka changeling)
Hezkej Dalek !
Podpis...
K čemu vlastně je ?Rainbowhuh
(16.08.2013, 11:50)sirMichael Napsal(a): -Ale slečno Celestie, v bibli se nic nepíše o bohu slunce,..., moment tady to je, píšou že je to kacířství a že kacíři mají být mučeni a upáleni. Tak jo, dáme se do toho.
Odpovědět
(Proč?Rainbowlaugh)
,,I know!You have a ,,dreams" about her" Trollestia
Odpovědět
{DAT DALEK IZ GOOD}
suh dud
Odpovědět
Pije koktejl z rukou?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)