Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
martinpir: jednoduchost generátoru dobra volba barev 8/10
Blue Storm: pěkné ale chtělo by to maličko zesvětlit 10/10
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
Spíš ztmavit ne ??? Blue 10/10 za vlastní tvorbu .... i když jako avatar se mi to moc nehodí
Free: To sis kreslil sám ?? To je ponorka či co ?
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(11.07.2012, 12:30)Dumbass_CZ Napsal(a): Spíš ztmavit ne ??? Blue 10/10 za vlastní tvorbu .... i když jako avatar se mi to moc nehodí

Ne, zesvětlit. Obrázek byl takhle nakreslenej a tmavej je zřejmě díky špatnýmu vyfocení. Podklad byl očividně bílej a je tmavě šedej. barva kůže se samozřejmě dá upravit.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(11.07.2012, 12:30)Dumbass_CZ Napsal(a): Free: To sis kreslil sám ?? To je ponorka či co ?

Ahhh dumbe..dumbe.. http://bronies.cz/Vlakno-MrFreemanCz--81...7#pid23537
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
MrFreemanCz: Nádherný! Twilightsmile

(Friendship is War)
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(11.07.2012, 12:44)Xeelee Napsal(a):
(11.07.2012, 12:30)Dumbass_CZ Napsal(a): Spíš ztmavit ne ??? Blue 10/10 za vlastní tvorbu .... i když jako avatar se mi to moc nehodí

Ne, zesvětlit. Obrázek byl takhle nakreslenej a tmavej je zřejmě díky špatnýmu vyfocení. Podklad byl očividně bílej a je tmavě šedej. barva kůže se samozřejmě dá upravit.

EDIT: (OK, bylo to dělaný narychlo)

Problém toho všeho je stejně to, že je to focené foťákem, nýbrž naskenované...
Odpovědět
(11.07.2012, 15:43)Drakasin Napsal(a): Problém toho všeho je stejně to, že je to focené foťákem, nýbrž naskenované...

Nepovídej ???
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Mma rád Tomba Rainbowlaugh 8%10
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Nic na svém obrázku měnit nehodlám..Je to pastelkama a mám to rád,tak jak to je OK?....Pokud si chcete udělat obrázek svůj,nic vám v tom nebrání a můžete si ji upravovat dle libosti,ale moje prosím nechejte na pokoji....Nechápu,jak si někdo dovolí pozměňovat něčí avatar!.
To ztmavení jsem dal schválně,protože to bylo až příliš osvětlené okolním prostředím...V reálu(jak mnozí viděli na srazu),vypadá barevně jinak.PS:Nemám skener.

Antošík:8/10

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
A protože neumím (pořádně) kreslit, tak dávám 9/10
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: