Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Umím sice anglicky, ale ne tak dokonale. Alou, musím se to doučit! Pinkiegasp Twilightsmile
EDIT:
Hlavně "Solemnly a mischief" Pinkiesmile
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět
Solemnly - slavnostně
Mischief - špatnost, kulišárna

Jinak hint:



Česky to bylo „Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti.“ „Neplecha ukončena.“
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
VlkCZ: Děkuji :3
Odpovědět
Hezké OC Twilightsmile
suh dud
Odpovědět
děkuji..děkuji Rainbowlaugh
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Rest in Peace sweetie
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
njn...všechny nás ovládá
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
So sad news Twilightoops
Hi all
Bye all
Odpovědět
The niggest
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Kiss! Kiss!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)