Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Vypadá šťastně. Ale kde má melír a krátké vlasy?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Luna is best pony forever
Odpovědět
(05.10.2013, 16:16)Discordian Napsal(a): Vypadá šťastně. Ale kde má melír a krátké vlasy?

hlupáčku takhle krátké je mám(to je pro mě krátké)

TS: měníš to jak ponožky xD
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
ale neměním Rainbowlaugh

Nekoukej tak na mě Twilightsmile
Odpovědět
soldier soo good Twilightsmile
Odpovědět
Ale když se staneš Smrtí (Grim Reaper) tak vlastně svou smrt zastavíš, ne?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Je to Smrt v bojovém oblečení, že?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Ten tvůj DA je docela pěkný Pinkiesmile
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Twi uvnitř sopky?
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Nesměj se na mě tak. Nechtěj vědět co uděláme až dospějeme.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: