Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Terok: Odstranil bych vrstvu s očima a nápisem a nenakouslej muffin bych klidně nechal zobrazenej mnohem dýl. Takhle ti nedám 10/10, ale jen 8/10.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Přesně má slova ...
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
tenhle se mi líbí mnohem víc než tvůj původní Rainbowlaugh
Odpovědět
Protože si furt stěžujete, že nemám v avataru poníky, tak tady je něco pro znalce a skutečné labužníky anime/mangy!

PS: Vektor není můj
Odpovědět
FS je krásná - 9/10
já mám tedy přeďeláno - díky za feedback
Odpovědět
Drakasin boduje!

A Terok si upravil animaci. Sice je tam strašně dlouho bílá plocha a animace ujídání, která na sebe strhává velkou pozornost, trvá moc dlouho, ale avatar se mi teď líbí mnohem víc. 9/10
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
To je schválně... Nechci aby celá animace trvala třeba jen 5 sekund celkem, pak to vypadá blbě, když muffin mizí a objevuje se tak rychle za sebou. Twilightsmile
Odpovědět
No jo, teď musíme čekat minutu, než se začne něco dít... většinu příspěvků si tak dlouho nikdo neprohlíží... Nicméně... MUFFIN!!! 8/10
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Drakasin ... Fluttercard je bomba !! xD Už jsem to viděl, ale i tak ... hellsing je jedno z mých nejoblíbenějších anime, proto dávám 10/10 x) (Radši mám ale starý, než OVA)
Terok: Chtělo by to smazat pozadí, a déle nechat jen samotný muffin. A ujídaní už zrychlit. Je to otázka pár vrstev ...
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(15.08.2012, 11:00)NorthernCross Napsal(a): No jo, teď musíme čekat minutu, než se začne něco dít... většinu příspěvků si tak dlouho nikdo neprohlíží... Nicméně... MUFFIN!!! 8/10

Dřív nebo pozdějc si tý animace tak jako tak všimneš. IMHO to je lepší než ji sledovat pořád dokola.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)