Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
tak jednou za čas dávám zase všem 10/10 Ajsmug
Odpovědět
Očarovaná AJ,která má v očích jasně napsáno,že nemluví pravdu?...
Mno dobře tedy.. 8/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Protože mám rád tradiční kreslení, určitě dávám 10/10 - ne protože se tady tohle hodnocení vyskytuje často, za velmi čisté zpracování, proporce a barvy mají plný tón bez těch hodně nepříjemných bílých míst. Zasloužený plný počet bodů!
Odpovědět
Máš krásnýho Avatara.
Nádherný to hřebec,který svým výrazem dokonale plní roli klidného,vyrovnaného a povahově veselého jedince.Pinkiesmile
Krásný obrázek se vším všudy.
Po druhé dávám 10/10 Twilightsmile
PS: Dal bych devítku,ale +1 Ta jeho vousatá brada vypadá tak nějak sexy Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ah, až teď jsem si všimla, že ten Wintersonův hřebec má bradku! To jo, je to sexy, ale stylově mi to zas tak nesedí, takže "jen" 9/10 Ajsmug
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
ta bradka je parádní 10/10
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět
Wet Rarity is best Rarity xD 9/10

Northern Cross: tenhle postoj mám už sice dost okoukanej, ale vtipná hláška + hezký OC 8/10 Ajsmug

Blue Storm: ten výraz Luny je prostě božskej Rainbowlaugh 10/10
racist barn racist barn 1 2 3 4
YouTube: http://www.youtube.com/user/nitramcz DeviantArt: http://nitramcz.deviantart.com
Odpovědět
Nitram: Sooooo cuuuute Rainbowkiss nejde jinak než 10/10
Odpovědět
Frolda: Vlastní tvorba, automaticky plus hodně bodů. Avšak styl je dost... divný? (Hlavně ten čumák a obličej všeobecně) + bbílé pozadí. Ale jak říkám, vlastní tvorba + je to OC (jako OC ne jenom recolor + změna vlasů jiných poníků), takže taky vlastní tvorba, takže 7,5/10.

Fantaxbox: Hmm. Tak klasická AJ, vektorováné přímo ze scénky. Je to pěkné, i když né nějak extra originální. Ale zase je to věrné našemu milovanému "seriálu"/šou/whatever. Možná to tu jenom moc řeším. Jestli je to tvůj vektor tak si přičti bod. 7/10

Blue Storm
: Vlastní tvorba + malování jinak dnes digitálně se už jen tak nevidí. I když chtělo by to vyfotit kvalitnějším foťákem. Nebo ješte lepší kvalitní kopírkou, vymazat pozadí ale zachovat kreslení tužkou, nikoliv recolor digitálně. 9,5/10

WinterstonCZ: nevím jestli, jestli vlastní tvorba, ale každopádně skvělý styl a všobecně skvělé (možná jenom tam ta značka v levém dolním rohu je trošku rušivá) + bylo to nakreslené jako avatar, takže nemůžu jinak než 9,9/10

Northern Cross: Overused stance is overused. Pěkná hláška, avšak co to má za sebou? To jí ty křídla vyrůstají z pr no-však-ty-víš-odkud? 8/10

tom8811: Stejně jako poníci v ponožkách (ble!) nebo ve spodním prádle (BLE!) nebo v obojím popřípadě + se svetrem (TFUJ ***** **** PES!) je tohle celkem overused a navíc v některých případech sugestivní. + Zrovna Rarity = Meh'. 6/10

Nitram: OMFG 9,9/10, krasný styl od velice známého autora + celkově.

Foxter: škoda bílého pozadí. Jinak Octavia? Meh'. -bod(y) za "zprzněné" AC. 7/10
Odpovědět
(28.08.2012, 19:05)Drakasin Napsal(a): tom8811: Stejně jako poníci v ponožkách (ble!) nebo ve spodním prádle (BLE!) nebo v obojím popřípadě + se svetrem (TFUJ ***** **** PES!) je tohle celkem overused a navíc v některých případech sugestivní. + Zrovna Rarity = Meh'. 6/10
po přečtení jsem byl překvapen
[Obrázek: filly_rarity___sad_by_cptofthefriendship-d53q490.png]
pak sem byl smutný
[Obrázek: rarity____raritysad_vector_by_tdreyer1-d55iacm.png]
ale snad to zvládnu
[Obrázek: sad_rarity_by_sirspikensons-d4fucio.png]
chudinka rarity
Sub specie aeternitatis        
Veritas et scientia
Live long and prosper
Sekční moderátor
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)