Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Mao: Na tohle se nedá říci nic jiného než .... Wondeful ! Tohle ani nejde ohodnotit, protože se výsledné číslo do 10 nevejde. Nakreslíš mi taky něco prosím ? Rainbowkiss Heart
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
MaoOokaneko: minimálně 11/10!
mp5991: Twilight vypadá celkem dobře Twilightsmile 8/10
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(05.10.2012, 17:49)MaoOokaneko Napsal(a): Dumbass: 8/10- Vypadá super, lišky jsou roztomilé a malé bezvíznamné + za tu čepičku (v každém MMO healerem!) Scootangel
Hendrychova.K: 6/10- zajímavý nápad, ale hodně to sráží kvalita obrázku (Chudák MC má trošku vyblitou barvu... tedy alespoň u měApplejackunsure )

(Jinak můj nový avatar je tady, jak sem říkalo... opět moje tvorba)

Ten Dumbasův avatar je zponifikovanej Renard z Lapfox Trax.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
Chytreeej Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(05.10.2012, 18:39)Bluro Napsal(a):
(05.10.2012, 17:49)MaoOokaneko Napsal(a): Dumbass: 8/10- Vypadá super, lišky jsou roztomilé a malé bezvíznamné + za tu čepičku (v každém MMO healerem!)

Ten Dumbasův avatar je zponifikovanej Renard z Lapfox Trax.

Ok, nevědělo jsem co to je, ale z obrázků na google to vypadá děsivě... ale jako poník ne Ajsmug

Dumbasovi klidně něco nakreslím, až vyrostu z hříběte a budu mot mít vlastní téma a moc mě těší pochvaly ode všech... děkuju mocPinkiehappy

MP: 7/10- Trošku horší kvalita, ale hrozně se mi líbí její výraz Twilightsmile
Bluro: 8/10- Něco mi to šíleně připomíná a mám pocit, že je to nějaká postava ze Soul Eater (Stein myslím...Derpyderp1) ale SE jsem ještě nevidělo celé, tak nevím jistě...
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Nevím přesně, ale ta z Blurova mi připomíná spíš flandre scarlet z Touhou než Steina z SE Pinkiesmile
PS: Tak až budeš kreslit, tak si rezervuji nějaké veledílo plosím Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(05.10.2012, 20:03)Dumbass_CZ Napsal(a): Nevím přesně, ale ta z Blurova mi připomíná spíš flandre scarlet z Touhou než Steina z SE Pinkiesmile
PS: Tak až budeš kreslit, tak si rezervuji nějaké veledílo plosím Rainbowlaugh

Hmmm ne ne to nemůže být Flan... Flan musí! Prostě musí! mít svá specifická křídla... ovšem ďábelsky to vypadá dost Pinkiecrazy a taky to co má v hlavě je spíš jako šroub než čepeček...
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Tak možná zrovna jen nejdou vidět Rainbowlaugh Ale jen jsme řekl, co mi to připomíná Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
V pořádku, gomenne jestli to znělo moc agresivně Fluttershyouch ale jsem hrozně rádo, že tu někdo zná Touhou Pinkiehappy
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Jojo, já také. Přivedli mě k němu 3 kamarádi, kteří jsou právě bronies Pinkiehappy
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)