Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Hotsteppa -10/10!! Fluttershy, má oblíbenkyně, a k tomu ta animal bazooka Rainbowlaugh Jasný plný počet Flutterryay


Odpovědět
monicagranger: Co to je vlastně za obrovskou módu že všechny možné postavičky srsají milkshake? Rainbowlaugh

Hotsteppa: Hehe
[Obrázek: 8d04dad5bc2c5b8edac9b5a9f20d937c.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: "CMC episode" Rainbowlaugh


Odpovědět
Discordiane, žeru to tvoje Fluttershy očičko, ale musím přiznat, že ty původní očka se mi líbily víc Ajsmug
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Díky Belatrix, ale ty první očička nebyly moje, to byl jen výřez a přebarvení jakéhosi obrázku Nightmare Moon, to očko co tam mám teď jsem si kreslil na Silvestra.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Twilight Sparkle: "Thank you, finally! Somepony who gets my costume!"

You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nojo, dneska se už málokdo zajímá o historii magie. Btw když jsem se trefil, tak bys mi za odměnu mohla zhodnotit moji "pseudopovídku" ať vím na co se zaměřit v případném příštím mlácení do klávesnice Pinkiesmile

Je sice delší než ta od Brony dash, ale ne o tolik.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
To já se o magii zajímám až moc... přírodní náboženství... esoterika... svého času jsem byla i "praktikující" "čarodějnice"... (sákryš, teď jsem jak someone s těma tečkama)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To mě pouze považovali za satanistu. Říkali že prý si každý den před spaním čtu v ďáblově bibli...tu bohužel nemám, četl jsem si jen ďáblův slovník Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
10/10 Kawaii eye :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: