Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Kawai .... cože co ? Co to je ? Nějaký chuchvalec látky ? Rainbowlaugh
Jo parasprite ... ještě jsem se neprobral Rainbowlaugh Ještě víc kawai Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(02.01.2013, 21:22)Azuliana Napsal(a): To já se o magii zajímám až moc... přírodní náboženství... esoterika... svého času jsem byla i "praktikující" "čarodějnice"... (sákryš, teď jsem jak someone s těma tečkama)

Spíš jak Damael Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět
(03.01.2013, 08:09)madA12345 Napsal(a):
(02.01.2013, 21:22)Azuliana Napsal(a): To já se o magii zajímám až moc... přírodní náboženství... esoterika... svého času jsem byla i "praktikující" "čarodějnice"... (sákryš, teď jsem jak someone s těma tečkama)

Spíš jak Damael Rainbowlaugh

Ale kuš, tak teď si mě urazil. Když jsem občas měla možnost narazit na ty jeho výplody, tak do tohodle mám opravdu hooooodně daleko.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(02.01.2013, 19:58)Discordian Napsal(a): Hotsteppa: Hehe
[Obrázek: 8d04dad5bc2c5b8edac9b5a9f20d937c.png]

Nebodaj vlastná tvorba? Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Hotsteppa: jo, Fluttershy animal bazooka je win! Když vidím tenhle výraz, tak si vždycky vzpomenu na "You are going to LOVE ME!!!"

You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Bomba. Super avatar Azu Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Sem tak nějak probírala tu hromadu stažených pony obrázků a zapomněla, že tam mám tuhle perlu Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(03.01.2013, 15:09)Dumbass_CZ Napsal(a): Bomba. Super avatar Azu Rainbowlaugh

nemůžu si pomoct, pořád se snažím vzpomenout, ze kterého filmu je tenhle záběr, podle kterého je udělaný mlp záběr , ze kterého je tvoje ikonka. Jurský park, stará godzille? Je to tak hrozně známý film...
Ostrov sama pro sebe
Odpovědět
Přiznám se, že netuším. Já ho našla čirou náhodou v hromadě obrázků na nějáké stránce typu "Cool story, bro, but need more ponies" Pinkiehappy

Ale myslím, že nakrknutá Cadance mě vystihuje líp, než čarodějnice, moustashe nebo podobné blbiny. Navíc tam má moje oblíbená princezna naprosto úžasný výraz Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Super azu... 10/10.. a teď já.... se musím pochlubit... Pinkiehappy
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)