Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
I like her mane :-P
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: Mám rád obrázky usmívajících se poníků.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Mám rád Zecoru, mám rád Fluttershy... ...asi budu muset mít rád i Xeeleeho Pinkiehappy
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
To je volební plakát panečku, jen to písmo bych nechal čisté. 9/10
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
8/10 Netušim co je to za poníka Rainbowlaugh

http://youtube.com/watch?v=kSceQk7VbYU&d...VbYU&gl=SK
Odpovědět
Jé Fluttershy moc pěkné musím dát 10/10 Twilightsmile
Odpovědět
Tou kosou Dashie doufám seče jen trávu pro Angela...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Hmm ,žeby ďalšie cupcakes ? Rainbowlaugh 10/10 ,požičiam si Pinkiehappy
Odpovědět
Vangy: Poletující Flu s motýlkem? Cute 9/10 Pinkiesmile

pidi: Věčná pravda 9/10 Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
vangy:
Já žádné gore neviděl a nechci ho vidět, možná to písmo přecejen přehodím na čisté... Pinkiesmile
Jestli to chceš někam plácnout, tak tady je HI-RES.
BlueStorm:
Jak to děláš, že ti ty linky černým fixem nezničí výraz tváře? Pro lunu mám slabost 10/10 Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)