Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Futbal veľmi nemusím, no za ten nápad a RD 6/10 Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Ceiling Luna for the win

Ale možná bych ji mohl nechat si odpočinout
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Odkiaľ berieš tie gify? Jeden lepší, než druhý...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Vykostil jsem Desktop Ponies. V diskuzi o Luna Game jsme se dostali do fáze "stáhnem Game Maker a uděláme si vlastní Lunu" a já kupodivu doopravdy ten Game Maker stáhnul a používám v něm tyhle Gify jako učební pomůcky co se zpracování spritů týče.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Teraz je to ovela lepsie Rainbowlaugh
Odpovědět
Yup, je Twistnerd
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Vy neradi SpiderLunu? Pinkiesad2

vangy: Kawaii
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ja rád Lunu všeobecne Twilightsmile

vangy: Cuteness overload...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
SpiderLuna mě totálně dostala, ale teď musí očividně nabrat síly.
Vangy, krásný Pinkiesmile
Odpovědět
VAngy: CUte 10/10
Discordian: Cute 10/10 (ale měl by tam bejt DiscordRainbowlaugh)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)