Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
DerpingWork: To by mě strašně zajímalo, co na tom vidíš z DmC -_-

Deeter - Ponymaker, Alicorn, Né skvěle zvolení barev, černé pozadí ... nebudu radši hodnotit, abych tě neurazil. Ale zkus tyto problémy napravit, aspoň ty barvy
Discordian: Ony to jsou jakoby normální křídla, na níž je jakási ozdoba. Zkusím to najít, kde jsem to v seriálu viděl.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass: Super! Tvoje tvorba....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(26.01.2013, 20:25)Geeshta Napsal(a): Deeter, sorry ale nemám rád alicorn OC, ale vypadá krutě Rainbowlaugh
7/10

Nemáš rád alicorn OC a sám máš jednoho v avataru? Pinkiehappy
Get rich or die trying.

Odpovědět
someone: Pinkie Pie jsem měl radši
(jen do mě Fluttetshy fans)
Odpovědět
(26.01.2013, 21:13)Mr.Desolator Napsal(a):
(26.01.2013, 20:25)Geeshta Napsal(a): Deeter, sorry ale nemám rád alicorn OC, ale vypadá krutě Rainbowlaugh
7/10

Nemáš rád alicorn OC a sám máš jednoho v avataru? Pinkiehappy


Víš co je OC ?

Jinak moc pěkné Some
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(26.01.2013, 21:06)Dumbass_CZ Napsal(a): Deeter - Ponymaker, Alicorn, Né skvěle zvolení barev, černé pozadí ... nebudu radši hodnotit, abych tě neurazil. Ale zkus tyto problémy napravit, aspoň ty barvy

Hele s OC žádné zkušenosti nemám, tak jsem si vytvořil to první co mě napadlo. Navíc ty barvy trošku sedí k mé Temné duši Trixieshiftright
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Myslíš tu bílou, která pokrývá většinu těla? Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(26.01.2013, 21:15)Geeshta Napsal(a): (jen do mě Fluttetshy fans)

Meh. Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Spíš tu černou na pozadí.
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
To je ale pěkně nervózní alicorn!

(...tak máme po volbách, zaexperimentujeme...)
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)