Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Skvělý jako vždy, pidi Rainbowlaugh
Odpovědět
Díky, tak kladný hodnocení si můj obličej rozhodně nezaslouží Rainbowlaugh
...tvůj avatar mám rád, je řádně reprezentativní...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
super.... Avatar...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(26.01.2013, 21:35)pidi Napsal(a): Díky, tak kladný hodnocení si můj obličej rozhodně nezaslouží Rainbowlaugh
A víš že v poměru k některejm fotkám, co sem viděl v příslušnym vlákně i jo Rainbowlaugh
Odpovědět
(26.01.2013, 21:22)pidi Napsal(a): To je ale pěkně nervózní alicorn!

(...tak máme po volbách, zaexperimentujeme...)

Právě kvůli těm volbám jsem nervozní Rainbowlaugh
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
(26.01.2013, 21:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Víš co je OC ?

No že by něco jako pony character vykreslený (snad v pony creatoru) dle přání a fantazie jeho stvořitele? Raritywink
(Nejsem na toto odborník, holt to vypadá jako růžová Celestia s cutie markem stejným, jako má Pinkie. Nic proti.)
Get rich or die trying.

Odpovědět
Jooo, tenhle týpek mi do seriálu vůbec nesedl. Každopádně D-Fens, TopGear a tenhle avatar k sobě zatraceně dobře pasujou...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
(26.01.2013, 21:50)Mr.Desolator Napsal(a):
(26.01.2013, 21:15)Dumbass_CZ Napsal(a): Víš co je OC ?

No že by něco jako pony character vykreslený (snad v pony creatoru) dle přání a fantazie jeho stvořitele? Raritywink
(Nejsem na toto odborník, holt to vypadá jako růžová Celestia s cutie markem stejným, jako má Pinkie. Nic proti.)

To je princezna Pinkamena Diane Pie, princezna hrůzy, bolesti a šílenství.
Odpovědět
Včera někomu vadilo že jsem nechal Lunu přes noc spát...

someone: kjůt
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Dal sem ti za to BAN Rainbowlaugh
Ale už je to mnohem lepší Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)