Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Já nevim, přišel s tim Discordian, tak nechci prozradit jeho tajemství Rainbowlaugh
Odpovědět
První jsem se zaposlouchal do hlubokých meditačních tónů svého tlustého střeva
Pak jsem se třikrát zatočil na židli a poklonil se světovým stranám.
Pak jsem klikl na panel uživatele, avatar, vybrat soubor a za bubnování na šamanský bubínek jsem palcem levé nohy naklikal soubor s avatarem.
Pak jsem obětoval Internetu zápalnou obětinu v podobě špetičky tabáku a psí srsti, načež jsem potvrdil svou volbu.
A nakonec jsem zmáčkl svatý F5 a zázrak byl dokonán
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ty to moc dramatizuješ Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
[Obrázek: snips_facehoof__by_doucheclop-d5ltvwa.png]
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Discordian
Rainbowlaugh
Nechci ti kazit originalitu ale prostě sem musel mít animovanou Pinkie se Scootaloo v ústech Rainbowlaugh
Odpovědět
Jak já mám vědět v čem je u tebe problém...
Mrknul jsem se jestli ty GIFy splňují podmínky velikosti a rozměrů a hodil jsem je tam. nic víc nic míň

Stejně to nebylo až tak originální. Tady je animovaných avatarů... třeba Frolda a pak pár zabanovaných Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Že jo. Já to řeším tak, že to uploadnu na IMGUR a avatar dám z odkazu Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass: Keby som to počul Obamu povedať tak neviem, neviem Pinkiehappy. Ale skôr sa mi tam hodí: Rape is great.


Odpovědět
Nu co ... Obama je také chlap ne ? Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Hm, přes ten imgur to opravdu funguje a ani to nemusí mít 50kb....
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: