Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
TAK TI PŘEJI, ABY JEDNOU ŠLO Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Rainbowlaugh ROYAL CANTERLOT VOICE Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Droyal ... hej, ty tvoje paskvily ... jsme snad ve Star Wars ? Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Něco mi říká že to měl být smajlík, ne droyal Twilightsmile
/captain obvious over and out
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tuxi, to je skvělý Rainbowlaugh
Azu: ten tvůj podpis mi normálně vlez do hlavy jak popová písnička, uprostřed dne se mi přehraje v hlavě a přemýšlim odkaď to mám!
Kovis, someone, na můj vkus moc EMO Rainbowlaugh
Ale dokážu si sebe představit s něčim podobnxm jen ne v tomhle mym pozitivnim období života Pinkiehappy
Odpovědět
Canterlock Rainbowlaugh
TVŮJ AVATAR SE NÁM LÍBÍ!!!1!!1!
Odpovědět
tenhle názor jsem ocekával Rainbowlaugh ale no jo no co nadeláte :S

a i kdyz mi emari prijdou divní,tak ten literární sloh se mi nevím proc líbì :>}
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Tohle jsem chtěl udělat už dááávno. Ale nebyla odvaha (Yup, v té době jsem ještě strach z adminů měl Rainbowlaugh Pinkiecrazy) a dost lidí.

Gee: Nevím co je to ENxP, a pod tím lyric z Smile smile smile ... nic originálního Ajbemused
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
cos chtêl udêlat? Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Tenhle topic Ajbemused
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)