Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Refly si nestěžoval, tak je to v pořádku Pinkiehappy
Odpovědět
Proc mam porad ten divnej pocit ze to neni to co to je (PP). spike NOO
Odpovědět
Mno.. Refly sem, Refly tam... další postup je jasný:

[Obrázek: don__t_feed_the_parasprites_by_pixelkitties-d4p5ngw.png]
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
Je to Pinkie s bongem a mnohé to o ní vysvětluje - ptoč se furt směje, proč říka a dělá zvláštní věci, proč toho tolik sní.
Odpovědět
Pokračování podle movu? Rainbowlaugh

someone: Ne, nikdo ti nezakazuje milovat nikoho, jen ber trochu ohledy na nás co tak skvělou přítelkyni nemáme a tiše zelenáme závistí pokaždé když někdo začne zacházet trochu více dopodrobna
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Můj podpis ie podrobný dost...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(29.01.2013, 01:58)Discordian Napsal(a): Starých Řeckých bájí Eduarda Petišky, na které jsem měl ve třetí třídě ZŠ referát Twilightsmile

Teď si mě vrhl do dětské nostalgie, to byla za mlada má nej nej nejoblíbenější kniha. O Řecké mytologii jsem věděla první poslední. Pak jsem přesedlala na Egypt, z něj díky šermířům na Kelti, Slovany a Germány a tam už zůstala Pinkiesmile teď z kamaráda stále tahám na půjčení Eddu a nechce ji dát...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Kamarád možná ví proč Rainbowlaugh tak se do toho zažereš, že tě už nikdy nikdo neuzří.

Když mluvíme o dětské nostalgii... my jsme si ve družině v jednom kuse hráli s plastelínou ne Řecké hrdiny Rainbowlaugh Já jsem měl, pokud si dobře pamatuju, Théssea Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Emo podpisy FTW
Odpovědět
Moje nejoblíbenější byla báje o Bellerofontovi... že by zárodek budoucí pegasister už tehdy?
(pro ty, co neví, Bellerofontés je hrdina, který zkrotil pegase)

Uzří, ale nebudu komunikovat. A běda tomu, kdo mě od čtení vyruší! V tomhle jsem trochu jako Twilight.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)