Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Že se poníci rozmnožují sexuálně potvrdila Lauren.
Odpovědět
Um... chápu turbo... hezkej podpos Twilightsmile

(Um... You'll need more than a "permission".. you"ll need bulletproof vest Twilightsmile so.. take care, bro... Twilightsmile ... take care, a bachanamé.. nebo na ni Twilightsmile Twilightsmile Twilightsmile ... )
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Someone tvůj podpis obsahuje mnohem více informací než potřebujeme vědět Rainbowlaugh
Ale vážně, to si to(myslím obecně) nemůžete nechat pro sebe a musíte mít podpis přes 10 a více řádků?
PS: Jinak všimli jste si, že skoro každý podpis tady obsahuje shipping? Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Some: co vím tak ty by jsi si na měl vzal takový kalibr že ani vesta s pancéřovýmy pláty by mě neochránila Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Derpy a muffiny nevím co říct (respektive co napsat) 10/10
Odpovědět
Johnny
Naprosto souhlasim Rainbowlaugh
Odpovědět
Fluttershy everywhere...
no je pěkná
9/10
Odpovědět
(30.01.2013, 20:50)turboviking Napsal(a): Some: co vím tak ty by jsi si na měl vzal takový kalibr že ani vesta s pancéřovýmy pláty by mě neochránila Rainbowlaugh

No... 7.62 není moc velkej kalibr, a ty polámaný žebra se zahojí Twilightsmile Twilightsmile

Johnny: love gives you power... and the best shipping is SomeShy Twilightsmile Twilightsmile Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
To víš. Na puboše začíná lézt jaro a hormony startují, proto ten shipping všude kam se podíváš.

Áchjo...áchjo. Víte jak jsem při čtení posledních pár stránek trpěl... Potřeba trollit roste...ROSTE!


SomeShy je už staré... FlutterCordian all the way Raritywink

Že bych si taky vymyslel příběh do podpisu...Stálo by to za ban? možná... možná.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Again..?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: