Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Hmm.. turbo... teď se bude těžko dokazovat "nevina"Twilightsmile
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(30.01.2013, 21:12)Discordian Napsal(a): Téda, -? S tebou to teda mává.
Budu plakat...

Navíc your argument is invalid. Celou dobu tady nadáváš na párování s jistým nejmenovaným chaotickým polobohem, párování se mnou je naprostá novinka, takže žádné "more" ty more Rainbowwild


Luna je velmi tolerantní a svobodomyslná klisna. Pokud ví, že má láska k ní je silná a čistá tak jsou další...podružnosti jen zanedbatelný detail (asi jako vztahy Geralta) Twilightsmile

O čem meleš?

1) Už je to trochu trapný.

2) Chápu to, děti rády trapné věci

3) no more Discord, please.

Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Discorde, prostě u ní nemáš šanci Trollestia
A someone prosimtě zklidni se Twilightsmile
Odpovědět
Všude kolem je Fluttershy, chtělo by to i jiné poníky Flutterryay
Sorry, but Derpy saved my signature to /dev/null! Derpytongue2
Odpovědět
Moje řeč! Tady máte dva Rainbowlaugh
Odpovědět
Derpy Derpytongue2
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
some: Bod 3 tvého výčtu NIKDO nezmiňoval, až ty. Byla to slovní hříčka a "Q" tam nebyl a ani být neměl.



Geeshta: Skoro to tak teď vskutku vypadá. Ale když si to vezmeme z druhé strany... Se tady o ni přetahujeme jako kohouti na smetišti, ale nikdo nedal příležitost JÍ aby se k tomu vyjádřila. Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ještě že jsem si změnil avatar z FS dřív než se z toho stal takový mainstream. Hipster integrity preserved!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Kdo by se zajímal o nějakou Fluttershy? Rarity je mnohonásobně lepší partie Raritywink

EDIT:
(šepta) A Luna - ale neříkejte rarity, že jsem to vyslovil Rainbowlaugh
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
O tom bych se s tebou hádal Twilightsmile ale, love and tolerate
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: