Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Mám rád lidi co maj rádi Rarity Rainbowlaugh
Už jen to z nich dělá sympaťáky Rainbowlaugh
Odpovědět
(30.01.2013, 21:26)Discordian Napsal(a): some: Bod 3 tvého výčtu NIKDO nezmiňoval, až ty. Byla to slovní hříčka a "Q" tam nebyl a ani být neměl.

Just please... no more discord... please.. please.. no more fluttercord.. please Fluttercry please... why.. why you are doing it... why? You love it? You love my pain? Please... stop.. Fluttercry
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Ono je těžký si vybrat, když jsou všechny tak cute Rainbowkiss
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Calm down some Flutterryay
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Ohodnotím tedy. Derpy - jako vždy rozkošná Pinkiesmile

A teď hodnoťte, hodnoťte Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Výhoda toho mít tam changelinga. Když vymažu tu mezifázi a půjdu přímo tak můžu mít v té animaci co pět snímků nového poníka. A proč vlastně ne Rainbowlaugh můžu vystřídat prakticky všechny postavy ze seriálu najednou. Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
[Obrázek: EqLOuap.jpg]
Odpovědět
Turbo: Hawt
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Geeshta:

[Obrázek: Fluttershy_to_Flutter_Evil_S1E26.png]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Rainbowlaugh
Jinak niemande tvůj avatar je totálně skvělej 10/10
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)