Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
again new...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
hmm... Chci se zeptat.. Proc changeling?
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Kde sa podela fluttershy ?
Odpovědět
(31.01.2013, 12:46)Discordian Napsal(a): Mommy is stil pretty. Oh she is.

Ofc she is. Tohle je moje celebrace na obnovu Lil Miss Tumblr Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
(31.01.2013, 14:17)vangy Napsal(a): Kde sa podela fluttershy ?

She's gone.. zjisti jsem že ji jaksi.. miluje i více lidí, většina mých kamarádů, a tak... jsem toho nechal.. (it's damn hard.. but... i'm stroNg..i can survive)
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
...a proto se tu oháníš tou pistolkou, aby jsi byl jediný, kdo má Fluttershy rád? Rainbowlaugh
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Nechal jsi čeho přesně? Vyjadřování náklonnosti, nebo lásky samotné? U toho druhého si přece nemůžeš jen tak říct že šmitec a konec, z toho kouká problémos. No hodně štěstí either way. Ale ta myšlenka samotná mi přijde šlechetná... Druhé (a lepší) pojetí lásky- Caritas.

Jinak proč changeling... Přišlo mi to jako dobrý fórek a navíc když tam začali rejpalové rejpat že kde mám animace, kde se Luna myje, jí atd... Changelingové se živí láskou-problem solved Rainbowlaugh Navíc jsem si stejně chtěl na něčem testnout jak se ve photoshopu dělají gify.

Tuxik: Stará dobrá Miss Rarity... Po tumblru s cupcaminou druhá pony-related věc kterou jsem kdy viděl Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Bouri...Možná ta pistole není jen na bronies...Pinkiecrazy
Odpovědět
Cute Pinkiesmile
Odpovědět
Derping Rainbowkiss Krásný Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)