Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Best ponies are best
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Wubsy is best changeling
Odpovědět
Nový avatar aneb co předcházelo tomu, co tam má Kovis666
Odpovědět
Fluttershy a Pinkie Pie spam... Chce to více Twilight Sparkle, Rainbow Dash a Applejack!
Sorry, but Derpy saved my signature to /dev/null! Derpytongue2
Odpovědět
chce to víc Rarity hlavně Raritystarry
Odpovědět
Fluttershy nieee !!
Odpovědět
Ale no tak, zhulená Fluttershy is not cool.

Můj avatar je v rovnováze, jen Rarity je natolik dáma, že má svého věrného bojovníka a zástupce Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tím myslíš Toma? Raritywink
Sorry, but Derpy saved my signature to /dev/null! Derpytongue2
Odpovědět
Koho jiného. Kdo jiný neustoupí ani o píď a bude za svou dámou stát vždy pevně jako kámen?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
moc pěkný pár to jsi kreslil sám jestli jo máš pěknej talent pokud máš účet na DeviantARTu rád bych se kouknul na další tvojí práci jinak 7/10 abys to nepochopil špatně boduju od 5 to je průměr něco co bych měl rád v mobilu a víc jak 5 třeba těch sedm nádherný kus práce a 10/10 spíše pak vyhrává roztomilost a nebo to chci jako tapetu takže moc pěkný avatar
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)