Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan animace a videa na super úrovni
Odpovědět









Snad to už bude poslední, co se zde dosud neobjevila.. s MrPoniatorem je těžké držet krok. Pinkiesmile Proč jsem ho WTH doteď neměl ve Watchi? Rainbowlaugh




DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět
Odpovědět
Behold my skills of replying to old comments!
(13.06.2012, 22:18)Jamis Napsal(a): před 10ti lety jsem se ptal starších kamarádu (tehdy byli ve věku, jako já teď) čeho si v životě cení nejvíc. Tehdy pro mě překvapivá odpověď zněla: hezké vzpomínky. Dneska už daleko víc chápu, co tím mysleli, a tak se ani nedivím, že mi při tomhle vlhnou oči...
Tohle většinou nikdo nepochopí, dokud něco neztratí. Pokud se ti to nestalo, o to větší máš štěstí, že si dovedeš cenit věcí kolem sebeTwilightsmile.

(23.06.2012, 12:31)Blue Storm Napsal(a):
(23.06.2012, 12:22)MrFreemanCz Napsal(a):

Ještě teď jsem v traznu s pusou otevřenou do kořánPinkiegasp
Tohle přesně vystihlo moji představu o Luně,jak střeží klid v Equestrii při její nádherné noci.
Úžasná písnička a kresba,která jen naznačuje celý děj, vytváří u mě emoční pocityPinkiesad2

PS:Takhle jsem si nějak představoval song s Lunou v nějakém dalším díle s ní.
Ona je to rozpracovaná verze písničky, která má být částí nějakého většího projektu o tom, jak se Luna stala Nightmare Moon. Luna v tom videu děti unáší, aby založila nové město (odehrává se to po prvním poražení Discorda a Celestia odmítá expandovat, aby nenarušila těžce vydobytou harmonii, což se Luně moc nelíbí).

(31.07.2012, 00:04)Johnn195 Napsal(a): nejsem si jistý, je toto na super úrovni? Rainbowlaugh Ale podle mne hezká animace
Je to na super úrovni Rainbowwild. Je to test od jednoho z animátorů, co dávají dohromady Sonic Rainboom, první epizodu kompletně vytvořenou fanoušky.

Also, Epic pastry time!
(Neviděl jsem to tu, tak to sem dám.)

"Let's spin this shit!"


A tohle Rainbowlaugh
Odpovědět
Need more Epic Pinkie Time ...
i když je to asi těžké vymýšlet občas...
Alone in the dark.
Nopony to ask me.
Nopony to be with me.
Nopony to stop me...nopony to safe me from myself...
Odpovědět
Odpovědět
oh god..HNNNgggGGHHhhhh.. Rainbowkiss http://www.youtube.com/watch?v=BfpEhIQhUxc
︻÷╦╤---─ <<<<MUSIC&GAMES!!
Když tak si mě přidejte na skypu. Třeba mužem něco zahrát Ajsmug
Music volume ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ 100%
Bass ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ ▉ over 9000%!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)