Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan animace a videa na super úrovni
ED+ Bird Problem
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět



DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Tohle... Je... Tak... boží!!! Ta animace je tak špičková!
Remembrance
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Opět pár starých znovobjevených pony videjek ze zapomenutých končin You Tube:





DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Chudák Derpy a škoda že jsou ty videa tak krátké.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Remembrance je skvělé Twilightsmile i když pravda dost smutné zamyšlení...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
To jo, sice u mne s opožděným nástupem (teprve u 2:40 mě to chytlo jakožto děj, a přestal jsem si všímat "plastelíny na hlavě".), ale hezká. Ten konec to pro mne... neříkám, že přímo zkazil, ale spíš přesunul do jiné roviny (ač je to technicky nemožné, sám to dělám pravidelně ve svých snech, a sakra dobře to funguje - poselství Lvího krále "on žije v tobě" jsem plně pochopil teprve, až když to přišlo IRL i ke mě). Na to, že to je jen CGI animace, tak AJův klobouk dolů.. Na smrti není myslím nic smutného, možná tak při pohřbu, pokud jste se neflákali za života. A pokud jde o otázku z úvodu? Jednoznačně nemám zájem přežít své nejbližší, ať to stojí co to stojí (naštěstí, nebo snad i naneštěstí, mne jinak její doslovné znění vůbec nemusí trápit) Pinkiesmile Nesmrtelnost je dobrá tak pro někoho, kdo má velký životní cíl a chce jít "do nekonečna a ještě dál".
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)