Anketa: Líbí se vám postava Neko Cross?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
79.38%
77 79.38%
Ne
12.37%
12 12.37%
Ujde
8.25%
8 8.25%
Celkem 97 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Neko.Cross =^.^=
#81
Teď jsem to tu vysvětlila >__>
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#82
No já to chápu, jak jsi to myslela, ale i tak... Pinkiesmile Podle mě ta zadní noha, co je nahoře, by měla být trochu blíž nám, ne ta vespod. Pinkiesmile Vypadá to dost krkolomně Ajsmug
Odpovědět
#83
Já to udělala hlavně tak jak já normálně lehám Rainbowlaugh Vždy mám spodní blíže X'DD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#84
No nevím, ať už kdokoliv leží jakkoliv, tak mu obvykle noha neroste z boku.
Prostě tělo vypadá, že je natočené směrem dolů a ta spodní noha je tam tak na silu napasovaná, jen aby tam prostě byla, že pak je nakreslená úplně mimo a ještě k tomu vypadá, že ani nemá stehno.
Jo a přední noha vypadá jak vykloubená v rameni.

Odpovědět
#85
[Obrázek: cryingsadn.png]
Tak...
Ostatně bych asi jednoduššeji tu zadní nohu dala za tu druhou, co je více vepředu Pinkiesmile
Jinak se mi líbí to stínování, já tohle třeba v sai neumím, ale chtěla bych. Jinak mi přijde, že někde máš mírně pakliže vůbec rozmazané tmavší stíny u hřívy(např. na hlavě vzadu) jen chci říct, že to kazí dojem, když to někde je a někde ne, ale to je taková drobnost Pinkiehappy
Odpovědět
#86
Eh... Já jsem to u obojího stínovala stejně... Vše má ostré i mazané stíny.... Jak světlé tak tmavé no....
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#87
Udělala jsem z BB figurky takou menší figurku "Changelings" :3 Hih...
Co na to říkáte? Pinkiesmile
[Obrázek: bb_changelings_by_souleevee99-d7zr1n6.jpg]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#88
Ty křidýlka tam působí zvláštně, ale jinak to není špatné. Twilightsmile
Odpovědět
#89
No, napad neni zly ale:
- prilis husta barva = tlusta vrstva.
- roh vypada jako naplacly kornou se zmrzlinou
- divna kridla, pripojeni na telo je divne
- vyrezy a orezani usi vypadaji jako ozrane. Na toto se po orezani pouziva jeste jemny brusny papir, aby to vypadalo "prirozeneji"

Celkove ta figurka vypada odflakle, jako by byla delana jen "uzattojehotove"
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#90
Barva hustá není... v reálu to na tom vůbec tak není... Je to jenom tu na fotce a nwm proč... :/ Roh mám takhle schválně Ajsmug Má tam být totiž taký kroužek Pinkiesmile Mám to podle jednoho hehe....
Křídla jsou s původního poníka jenom seřízlé... A to na hlavě mám taky schválně... Pač jsem ho chtěla dobitého :3 Hehe... Jednoho jsem takého udělala... Mě.... Hlavu jsem měla i vyhlazenou pak jsem ji schválně dobila... Mě se to na tom líbí právě.... byl to záměr ^^""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)