Anketa: Líbí se vám postava Neko Cross?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano
79.38%
77 79.38%
Ne
12.37%
12 12.37%
Ujde
8.25%
8 8.25%
Celkem 97 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.38 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Neko.Cross =^.^=
#91
Facehoof

Jak napsal jeden znamy "je jako ti marketaci z microsoftu... It's not a bug... it's a feature!"
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
#92
Ot: To mi připomíná Clipsie v Microcraftu Rainbowlaugh
Odpovědět
#93
Já jsem jen řekla, že to byl záměr, že jsem to takhle udělala >__>

Tak mi dneska došla Dashie :3 Hnedka jsem se pustila do barvení její hřívy a křídel :3 hih :3 Myslím, že se mi to aj celkově povedlo :3 :3 Jenom tá žlutá mě trochu štvala ^^""" Nechtělo se jí moc držet Rainbowlaugh

[Obrázek: CIMG5851.jpg]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#94
Z akého je materiálu? Vyzerá pekne som zvedavý z čoho je
Odpovědět
#95
Materiálu? O.o Tá Dashie je normální taká tá na dodělán co se prodává ^^""""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#96
Jaaj prepáč Pinkiesmile Z fotky to pre mňa vyzerá že Dashie má 30cm Rainbowlaugh
Odpovědět
#97
Kéžby, ale to ne Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#98
Budeš kreslit i některým bronies Oc jako např.:Tiger Eye nebo chimmy.cherry atd.
Pokud jo tak namaluj mé Oc v tom robotím stylu je prostě Cooler ^.^ :3 U3U
Ps:je to strana 1 kdybys nevěděla ^.^
Kdysi mi bylo 11 let, když jsem sem poprvé zavítala.
Nyní mi je 15 let a nostalgie mi dává údery ze všech stran. Rainbowlaugh
Odpovědět
#99
Kreslívám i nějakým Bronies Pinkiesmile hehe Pinkiesmile Ale to podle času ^^""" Jinak jestli myslíš ten cyber style tak ten jsem dělala jen jednou ^^"" Znovu ho zatím neplánuji.. Je to extra poc na dlouho :/
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
hmmmmmm... rozumím ale kdyby si ho dělala tak si počkám Pinkiesmile
Kdysi mi bylo 11 let, když jsem sem poprvé zavítala.
Nyní mi je 15 let a nostalgie mi dává údery ze všech stran. Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)