Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.08 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Opakované] Bratislavské Stretká
a ja ako vždy ked sa naplanuje zraz ked mam pracu takže dojdem pred siedmou takže tam pekne budete sediet a čekat na mna Rainbowlaugh
Odpovědět
Ja to mám zase opačne... Twilightoops Musím odísť skvoršie Twilightblush Fluttercry ... A inač na takýchto srazoch sa čo robí ? Len normálne diskuzie ? Alebo niečo podobné ?
Odpovědět
Debatuješ. Akoby si išiel s kamarátmi na pivo. Pinkiesmile
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
Vďaka nevhodným vlakom budem v KGB približne o 15:00. Takže vás tam budem smutne a osamelo čakať Applecry Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak sa asi stretneme ja tam budem blúdiť od 14:00.... Twilightblush Rainbowlaugh
Odpovědět
prečo len ja musim mat pracu omg čo by som dal zato aby som mohol bludit s vami Rainbowlaugh ale idem do prace mojou eclipsou takže s prace domov dojdem za 15 min Rainbowlaugh
Odpovědět
(23.04.2014, 20:22)MrAngle Napsal(a): Tak sa asi stretneme ja tam budem blúdiť od 14:00.... Twilightblush Rainbowlaugh

To mi niečo pripomínaRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
(23.04.2014, 20:22)MrAngle Napsal(a): Tak sa asi stretneme ja tam budem blúdiť od 14:00.... Twilightblush Rainbowlaugh

Tak keď tam prídeš tak obsaď stôl hneď naľavo.

Odoslané z Pony Xperie M

Odpovědět
Pokúsim sa.... Rainbowlaugh
Odpovědět
NO nič zabalím nejaké pony veci a pomaličky vyrážam na cestu Pinkiesmile
1 a pol h cesta na stanicu, 2 h cesta vlakom +- zatiaľ ahoj teším sa na stretnutie Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)