Hodnocení tématu:
  • 16 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slovní Fotbal
Golgiho komplex

(existuje vůbec slovo nurolog-jestli ano co to teda znamená? Rainbowlaugh )
No hele já mám ale v plánu dokonce už v dalším díle co vyjde (6.), tak se tam tráva nebo něco podobného zase objeví Rainbowlaugh já to do 5. nedal, protože se to tam tentokrát fakt nehodilo (je pravda že by se to tam ale asi něco málo vyskytlo nebylo by tvejch komentů Ajsmug )

RE PS: Já toho Avatara brzo změním-tenhle mi dělal kámoš, původně to mělo vypadat úplně jinak, ale on se na to nakonec vybodnul, tak jsem mu napsal až tam jen hodí SMB a napíše Smusa a hodím si to jako profilovku, nevím mě se to už moc nelíbí-jediný co je tam pěkný je Dashie Rainbowdetermined2
Smusa
-Youtube (MLP parody CZ): SmusaMovies
Odpovědět
Xylofon
Odpovědět
náledí
Sorry, but Derpy saved my signature to /dev/null! Derpytongue2
Odpovědět
imelo
Odpovědět
Ondrahub... Ne, kecám Rainbowlaugh

Orloj
Sorry, but Derpy saved my signature to /dev/null! Derpytongue2
Odpovědět
jahodový router XDDD
Odpovědět
cože?! Rainbowlaugh Rainbowlaugh

Ropuchová slanina Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Smusa
-Youtube (MLP parody CZ): SmusaMovies
Odpovědět
Astronautská křepelka = Křepelka ve vesmíru nebo upravený pokrm pro astronauty ? Vyberte si xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Amnésie

Twilightsmile
My favorite series: My Little Pony: Friendship is Magic,Ranč u Zelené sedmy,Tisícročná včela,Četník a..., and many other.
My section: Různé obrázky MLP,které jsem našel na netu když jsem se nudil

http://bronies.cz/Vlakno-Ruzne-obrazky-M...m-se-nudil
Odpovědět
To máš co ? xD

ejakulace
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)