Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myšlenka dne
„Člověk bez lásky je chudý člověk, ale člověk, který má lásku a má s kým ji sdílet, tak je to člověk bohatý.“ Já. (toto mi leží v hlavě už od minulého týdne Rainbowlaugh )
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
23 mouder z Harryho Pottera, která vám ulehčí mudlovské žití


A proto mám ráda HP Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
24. moudro z Harryho Pottera- zavřít "divného" příbuzného do kumbálu a skoro ho ani nepouštět ven je ve slušné společnosti běžná a tolerovaná praxe Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Průměrný člověk potřebuje k spokojenému životu pár věcí: Spánek, jídlo a pití, místo k žití a s tím spojené dobré přátele nebo rodinu, zkrátka někoho, o koho se můžete opřít v těžké životní situaci. Někteří pár věcí z výše zmíněných nemají, přesto jsou štastní. Jiní jich mají na rozdávání, a přesto končí své životy na dně řeky. Zvláštní, nemyslíte ?
Odpovědět
První pravidlo- nikdy nejsme spokojení.
Druhé pravidlo- hodnota všeho je relativní s dynamická. To,co máme pro nás má málokdy takovou hodnotu jako to, co zrovna nemáme.

via G2 ponyphone
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: Moudrá slova, moudrá slova.

- Každá éra vypadá hloupě v porovnání s její budoucností.
Odpovědět
Living my dream... on high heels and with red lipstick!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Člověk přežije všechno [spoiler: kromě smrti.]
Odpovědět
You don't realize how lonely you are till it's the end of the day and you have a lot of things to talk about, but no one to tell them to.
Odpovědět
Black: proto chodíme hned po práci do hospody Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)