Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Sú tam také tie atypické prvky pre seriálových poníkov, to by šlo vcelku vpoho ešte tolerovať s tým, že je to Ponysona, ale tá hviezda v oku?
Ďalšia vec je tá, že tie porasty pri vode, rákosie či ako sa to volá. Je veľmi krátke a ani ten krík tomu moc nepomáha. Dodáva to pocit, že ten poník je strašne vysoký. Aj reálny poník by sa v rákosí dokázal celkom alebo aspoň takmer celý schovať.
Musím však pochváliť kvalitnú prácu s tými farbami čo majú tak zložité názvy. Voda, obloha a hlavne tie mraky vyzerajú veľmi dobre. Bonusový bod za farbenie okolo zopnutia.
DABASteam


Odpovědět
ještě jednou : hvězda v oku : metafora Pinkiesmile byla by škoda zabarvit poníka proto je travka nízká : důležitější je oc. Pinkiesmile

tady dalšie návrh.
[Obrázek: 001__4__by_czbaterka-d63tm8b.jpg]
Odpovědět
[Obrázek: 001__5__by_czbaterka-d643014.jpg]
Odpovědět
Čímpak ty vymalováváš? Pastelkama nebo nějakýma spešl fixama? Máš totiž vždycky úžasně zářivý barvy Twilightsmile
Odpovědět
Myslím, že už to tu několikrát říkal ... čítaj majdalenko ... čítaj Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Nojo, když procházet tolik stránek... :3 Pinkiehappy
Odpovědět
Anilinky Pinkiesmile
Odpovědět
Aww tak to je taky moc povedené *w* kdybys kreslil na PC takhle tak máš skoro stejné kresby jako vlčátko :3 i když je fakt že ona má opravdu úžasné kresby, tvoje nejsou však o nic horší Pinkiesmile
Odpovědět
Baterka i Vlče mají dost odlišný styl, takže věta typu "skoro stejné kresby jako Vlče" je poměrně zvláštní. Protože jsou oba velmi talentovaní a zároveň s rozpoznatelným rukopisem.
Já jsem třeba ráda, že Baterka kreslí tradičně, protože mezi těmi záplavami digitálně renderovaných obrázků je to příjemná změna (obzvláště, když teď na počítači kreslí každý blbec a pak je třeba DA zaplaven věcmi, za které bych se styděla...)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azu upřímně já se za svoje kresby taky stydím Rainbowlaugh ale moje tendence mě nutí je všude cpát Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)