Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
S tou vyšpulenou pusou to není tak, jsou to náznaky vousů.....(já sice vousy nemám prtž. jsem sice ještě v pubertě.... ale vsadím se že kdybych se neholil tak něco by mě tam takového vyrostlo! moustache ) i když u té Rarity je pravda že bych tu bradu takovou neudělal ..... Ale to OC se mě velmi líbí! Pinkiehappy
Tedááá pokud jsem to správně tipl s těmi vousy...... Applejackunsure
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
takže předkus rarity nemá Rainbowlaugh jen když stáhnete pusu k drobnému úsměvu tak se mírně stahují rty. U kluků dělám většinou náznak brady a vousů. začalo to z big Macem a líbí se mi to Rainbowlaugh jenže skener občas hezky žere barvy takže se toho spoustu ztrácí.
proč je kreslím na zadních. : poníc jsou jako lidi ti si zaslouží stát Rainbowlaugh(LYRA ! ) , a hlavně se s nimi dají dělat zajímavé pózy

drageo na tebe sem nezapoměl Rainbowlaugh ( sketch je, ale jsem mimo domov. ) Rainbowlaugh¨

a děkuju za plus !
Odpovědět
Však já si počkám Pinkiesmile Já třeba zatím neměla na tebe čas, ale taky se dočkáš Ajsmug
Odpovědět
ne že by to někoho zajímalo. Práce z uměleckého sympozia. Raku Dušičky na cestě.
Hrubá šamotová hlína Pávek. Raku výpal. A Hutní foukané sklo. 45 cm (že spodek nepasuje vím Rainbowlaugh sko bylo čestvě pukané. taže jen taková zkouška před broušením.)
[Obrázek: 603021_553676478005171_1316855935_n.jpg]

[Obrázek: 581217_553676588005160_356403507_n.jpg]

[Obrázek: 943170_553676601338492_1527871347_n.jpg]

pokud je někdo pozorný a má vybavení jako v csi miami pozná mě v odrazu skla RainbowlaughDDD
Odpovědět
(26.05.2013, 18:00)DaveL Napsal(a): proč je vlastně kreslíš stojící na zadních? Rainbowwild

proč ta nahá Derpy s velkejma prsama, co máš jako wallpaper stojí na zadních? :-P
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Tak tohle se mi líbí Twilightsmile ani nevím proč... ale možná i proto, že mi to připomíná kodawy z Mononoke Hime. Zajimalo by mě jak je to velké, není moc podle čeho to porovnat.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
45 cm. Ano je to Kodam-y silně inspirované. velikost 50 cm tedy v životní velkosti kodamů Pinkiesmile

Vyjádření k oc kresbám Pinkiesmile !
Čekací listina : Dragea, ToreaLuxuti,MidnightShadow, NikolPegasister Myslím že to stačí. zatím. taky chci dělat i něco jiného než sedět u bloku a čmárat.
Nebojte vrhnu se na to Pinkiesmile . Prozatím dokud nedokončím toto další Sz na oc. nepřijímám.
Odpovědět
(31.05.2013, 20:21)Esperanta Napsal(a):
(26.05.2013, 18:00)DaveL Napsal(a): proč je vlastně kreslíš stojící na zadních? Rainbowwild

proč ta nahá Derpy s velkejma prsama, co máš jako wallpaper stojí na zadních? :-P

Prosím? O.o Žádný prasárny si jako wallpaper nedávám. Rainbowwild To se koukáš přes rameno někomu jinýmu
Odpovědět
Taky jsem si vzpomněla na Mononoke, velmi zajímavé. Takže šamotová hlína, říkáš?
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
http://www.pavekkeramika.cz/samot.htm# název je DL má poměrně hrubá zrna výbarná k modelaci. strukturovaných povrchů.


a toto je Raku výpal.


Přiložené soubory
.jpg   lol.jpg (Velikost: 11,1 KB / Stažení: 361)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)